Najlepsze laptopy w 2019 roku

Najlepsze laptopy w 2019 roku

Planując zakup nowego laptopa, warto poświęcić chwilę i dokładnie przemyśleć swój wybór. Na rynku znajduje się mnóstwo modeli różnych producentów, o których warto się czegoś dowiedzieć, abyśmy byli w stu procentach zadowoleni z inwestycji naszych pieniędzy w sprzęt, który będzie sprawny i posłuży nam przez długi czas.

Jakiego laptopa wybrać?

Na samym początku warto zastanowić się, jakiego urządzenia dokładnie szukamy i w jakim celu będzie nam służyło. Jeśli szukamy laptopa do gier powinniśmy skupić się na modelach z dobrą kartą graficzną i dużą pamięcią RAM. Jeżeli dużo podróżujemy dobrze by było, aby nasz sprzęt był relatywnie mały i lekki. Długi czas pracy do dodatkowa zaleta. Poza tym warto zwrócić uwagę na ilość portów USB. Często po zakupie okazuje się, że jest ich za mało. Poza tym na wydajność naszego urządzenia w głównej mierze wpływa procesor oraz dysk. Zakup dobrego laptopa często wiąże się ze sporymi wydatkami. Jeśli sprzęt jest nam pilnie potrzebny, a nie mamy wystarczających środków, możemy zastanowić się nad sfinansowaniem naszego wydatku kredytem. Spłacając go w miesięcznych ratach nasz portfel nie ucierpi tak bardzo.

Najlepsze laptopy w 2019 roku

1. Huawei Matebook X Pro

Jeśli cenisz sobie elegancki wygląd laptopa, z pewnością jest to model dla ciebie. Jego obudowa została wykonana z aluminium. Jest lekki i smukły, co sprawia że jest bardzo mobilny. Urządzenie posiada dwa porty USB typu C, jedno USB 3.1 i gniazdo słuchawkowe. Pisanie na klawiaturze jest niezwykle wygodne, a klawisze są dodatkowo podświetlane. Touchpad jest dużych rozmiarów. Jeśli chodzi o wady, na pewno możemy zaliczyć do nich brak czytnika kart pamięci, co może dla niektórych być dużym problemem oraz słabej jakości kamerka internetowa, która znajduje się w nietypowym miejscu.

2. Dell XPS 13 9360

Jest to sprzęt o rewelacyjnej jakości obrazu w ekranie, który jest niemal nieobramowany. Do jego wykonania użyto wysokopółkowych materiałów, dzięki czemu prezentuje się świetnie. Powinniśmy się nim zainteresować, jeśli zależy nam na obecności portów USB w klasycznym formacie. Klawiatura jest podświetlana na biało, co na pewno umili pracę w ciemności. Laptop został wyposażony w świetny procesor, dzięki czemu nie musimy martwić się o wydajność.

3. Apple MacBook 12

Odświeżona wersja 12-calowych MacBooków ma dużo do zaoferowania. Obudowa jest aluminiowa i porządna. Jest ultracienki i lekki, przez co aż prosi się, żeby go wszędzie ze sobą zabierać. Dużą zaletą jest gładzik, który w tym modelu jest ogromny. Procesor jest energooszczędny i nie wymaga chłodzenia. Model ten idealnie sprawdzi się dla studentów i osób, które często podróżują.

Dodaj komentarz