Smartfon do 1000 zł – jaki wybrać i czy w ogóle warto w niego inwestować?

Smartfon do 1000 zł – jaki wybrać i czy w ogóle warto w niego inwestować?

Smartfon to urządzenie, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie swojego życia. Obecnie smartfony są dostępne nie tylko w sklepach z elektroniką, można je kupić przez internet na portalach aukcyjnych czy też zdecydować się na urządzenie z drugiej ręki. W dzisiejszych czasach telefon służy nam nie tylko do wysyłania wiadomości i rozmów telefonicznych. Od swoich smartfonów oczekujemy też możliwości surfowania po internecie, robienia zdjęć czy też płacenia za zakupy. Czy możemy otrzymać to wszystko w kwocie 1000 zł? A może jest to o wiele za mało, aby w dzisiejszych czasach kupić dobry telefon? Zobacz jaki smartfon do 1000 zł jest wart uwagi i czy warto w niego inwestować.

Zakup smartfona do 1000 zł – na co zwrócić uwagę?

Czy 1000 zł to duża suma? I tak i nie – zależy, co chcemy za nią kupić. W dobie smartfonów, które są „małymi komputerami” przez ilość funkcji, jakie oferują cena 2, 4 czy nawet 6 tysięcy za urządzenie nie jest już niczym szokującym. Flagowe modele kosztują przynajmniej 2 tysiące złotych, a i tak mówimy w tym przypadku o zwyczajnych telefonach bez efektu wow. Na szczęście producenci nie zapominają także o użytkownikach smartfonów, którzy mają mały budżet, ale chcą mieć telefon, który będzie wygodny w codziennym użytkowaniu.

Kupując telefon do 1000 zł, zwróć uwagę na:

– baterię,

– pamięć RAM,

– ekran,

– procesor,

– materiał wykonania,

– aparat.

W przypadku tanich telefonów do 1000 zł producenci najczęściej oferują swoim klientom przekątną ekranu do 6 cali, baterię, która wytrzyma przynajmniej dzień bez ładowania, ośmiordzeniowy procesor i aparat z więcej niż jednym obiektywem.

Czy warto kupić smartfon do 1000 zł?

Wbrew pozorom za 1000 zł możemy otrzymać już całkiem niezły telefon, co widać, chociażby w internetowym rankingu https://rankingiproduktow.pl/. Jego autorzy polecają m.in.: Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB, Samsung Galaxy M21 SM-M215 4/64GB czy Motorola Moto G9 Plus 4/128GB. Taki ranking może być bardzo pomocny dla osób, które nie chcą wydawać dużo na telefon, ale jednocześnie chcą mieć całkiem dobre urządzenie, które nie będzie się zacinać, rozładowywać w godzinę i zrobi poprawne zdjęcia.

Istnieje kilka modeli smartfonów, które można śmiało polecić w tym przedziale cenowym. W cenie tysiąca złotych możemy otrzymać telefon znanej marki, który jest wyposażony, w wydają baterię, dobre podzespoły i co też może być ważne – wygląda nowocześnie i drożej niż wspomniane 1000 zł. Nie musisz więc obawiać się, że tani smartfon jest nieopłacalny, jeśli wybierzesz polecany model, to może Ci on posłużyć przez długi czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.