Próba utopienia Samsunga Galaxy S7 w pralce

Próba utopienia Samsunga Galaxy S7 w pralce

Jednym z najistotniejszych atutów nowej generacji telefonów Galaxy – S7 i S7 edge jest wodoszczelność. Po zaprezentowaniu nowych modeli podczas MWC 2016 do sieci trafiła “fala” testów mających na celu sprawdzenie jak bardzo wodoodporny jest Galaxy S7.

Dwa telefony otrzymały certyfikat IP68 co gwarantuje pyłoszczelność oraz wodoszczelność do 1,5 metra przez pół godziny. Jednak wiele testów potwierdziło, ze smartfony są w stanie wytrzymać nieco więcej.

Jeden z youtuberów Max Lee postanowił sprawdzić czy Galaxy S7 jest w stanie wytrzyma cały cykl prania. Dodatkowego smaczku temu testowi nadaje wykorzystanie pralki jednego z głównych konkurentów, LG.

Jak widać na załączonym filmie smartfon przeszedł test celująco. Warto zauważyć, że na telefonie znajduje się przezroczyste etui, które mogło wspomóc ochronę przed ciśnieniem wody. Dodatkowym czynnikiem, który wpłynął na brak uszkodzeń są ubrania, które znajdowały się wraz z Galaxy S7 wewnątrz pralki. Ochroniło to przed zniszczeniami szczególnie w czasie wirowania.

Smarton nadała się do użytku w chwili wyschnięcia po 45 minutach.

Dodaj komentarz