Dorośli chłopcy też kochają zabawki

Dorośli chłopcy też kochają zabawki

Coraz większa liczba par decyduje się na korzystanie z gadżetów erotycznych. Nie są już one na szczęście tematem tabu i coraz więcej osób chętnie po nie sięga. Warto pamiętać, że odpowiednio dobrane akcesoria erotyczne mogą znacząco poprawić jakość seksu w Waszym związku i być przy tym źródłem świetnej zabawy.

Korzyści płynące ze stosowania gadżetów erotycznych

1. Są skutecznym sposobem na nudę w sypialni

Na początku związku seks jest zazwyczaj niezwykle ekscytujący. Niestety, nawet w bardzo udanych relacjach, po wielu latach może stać się on czynnością rutynową i dużo mniej atrakcyjną. Często partnerzy czują, że ich namiętność nie jest już tak silna a początkowy ogień znacząco przygasł. Gadżety erotyczne pomogą przełamać wspomnianą nudę. Nawet odrobina pikanterii może sprawić, że dzięki niej doznacie nowych uniesień, odkryjecie się na nowo, a sama myśl o wspólnej zabawie sprawi, że odzyskacie dawną ochotę na seks.

2. Pomagają się pozbyć niepotrzebnego wstydu

Niektórym niezwykle trudno przychodzi wyzbycie się wstydu podczas stosunku. Seks-gadżety pozwalają na odkrycie swoich ciał w nowy, fascynujący sposób, dzięki czemu możemy pozbyć się swego rodzaju poczucia winy, które występuje u niektórych podczas miłosnych zabaw. Nie można wstydzić się czegoś tak naturalnego jak seks, a zabawki mogą być świetnym sposobem aby się do tego przekonać!

3.”Pomocna dłoń” dla jednego z partnerów

Zdarza się, że mężczyzna lub kobieta myślą, że nie potrafią w pełni zaspokoić swojego partnera. Powodem może być osłabienie erekcji, zbyt wczesny wytrysk, odczuwanie bólu przy stosunku albo zbyt mały rozmiar członka. Użycie gadżetów erotycznych może być świetnym sposobem na pozbycie się nadmiernej presji i sprawienie, że partner będzie mógł zaspokoić swoją drugą połówkę w innym, równie satysfakcjonującym stylu.

4. Intensywniejsze odczuwanie

Osoby, które nie są w stanie osiągnąć orgazmu w “tradycyjny” sposób, powinny również skorzystać z pomocy zabawek erotycznych. U kobiet często wynika to z braku odpowiedniej stymulacji punktu G. Partnerzy mogą użyć np. wibratora lub masażera z pilotem jako niegrzecznego wstępu do seksu. W niektórych przypadkach partner/partnerka może mieć problem z tym, że jego kochanka/kochanek zaspokaja się bez pomocy drugiej osoby, dlatego dobrym rozwiązaniem mogą być wspólne, jednoczesne pieszczoty, aby uniknąć poczucia “bezużyteczności” jednej ze stron. Gadżety tego typu erotyczne rozgrzeją partnerkę i często pozwolą na wielokrotne szczytowanie.

Nie można zapominać również o mężczyznach, u których taką funkcję spełnią specjalne nakładki na członka, które wzmocnią erekcję i opóźnią wytrysk zapewniając jednoczesną korzyść dla obojga partnerów.

Wszystkie te niewątpliwe plusy zachęcają do zakupu swojej własnej zabawki. Trzeba się za to brać z głową, np. Przez obczytanie się i analizę dostępnych opcji, jak na tym blogu fajnefigle.pl/. Poza tym pamiętaj, aby zawsze skonsultować swój pomysł z partnerem. Nie każdy będzie chciał zostać od razu przywiązany do łóżka! Pamiętaj, że najważniejszy jest dobry kontakt z partnerem. Rozmawiajcie o waszych fantazjach i oczekiwaniach, dzięki czemu będziecie mogli lepiej się poznać i wzmocnić więź między Wami.

Dodaj komentarz