Film Uncharted – gorąca premiera 2022 roku 

Film Uncharted – gorąca premiera 2022 roku 

Nie wiesz, jak spędzić wieczór? Doskonałym rozwiązaniem jest zawsze dobry film, taki jak Uncharted, który znajdziesz tutaj – https://ultra-cda.pl/filmy/uncharted/. Dzięki możliwości obejrzenia online możesz spędzić wspaniały wieczór filmowy. Gwarantujemy, że nie będziesz zawiedziony! 

Film Uncharted – gorąca premiera 2022 roku 

Jednym z najlepszych sposobów na spędzenie wieczoru jest film. Nieważne przy tym, czy oglądamy go sami, czy wspólnie z inną osobą. Odpowiednio dobrany repertuar sprawi, że czas poświęcony na seans nie będzie czasem straconym! Dużym dylematem jest zwykle wybór konkretnego tytułu. W 2022 roku nie możemy jednak narzekać na brak ciekawych opcji – jest to czas wielkich premier filmowych, które powinien obejrzeć każdy fan kina! 

Jedną z nich jest film Uncharted, który powstał na podstawie serii gier o tym samym tytule. Z uwagi na ogromną ilość fanów gier, film jest szczególnie wyczekiwany. Atmosferę podgrzewa również dobór obsady i znajdująca się w niej duża ilość aktorów cieszących się obecnie naprawdę dużą popularnością! O czym jest film Uncharted i kogo możemy w nim zobaczyć? Informacje na ten temat znajdziesz w poniższym artykule!

Film Uncharted – fabuła

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, akcja filmu czerpie przede wszystkim z gry Uncharted, czyli jednego z najpopularniejszych tytułów gamingowego świata. To obowiązkowa pozycja dla fanów filmów przygodowych. Głównym bohaterem jest tutaj Nathan Drake, którego poznajemy jako śmiałego poszukiwacza skarbów, który tym razem za swój cel obiera legendarną krainę El Dorado, która jest ponoć przepełniona złotem. 

Aby ją odnaleźć, Nathan musi wykorzystać cechy prawdziwego poszukiwacza – sprytnego, inteligentnego i sprawnego fizycznie. Drake nie prowadzi jednak poszukiwań sam. Pomagają mu w tym dwie osoby – wieloletni przyjaciel Victor Sullivan oraz dziennikarka Elena Fisher. Czy Nathanowi uda się odnaleźć mityczną krainę? Tego dowiemy się już niedługo! 

Uncharted – obsada

Główną rolę w filmie Uncharted gra Tom Holland, znany przede wszystkim dwóch części serii o Spider-Manie. W premierowej produkcji zastępuje on Chrisa Pratta, który odrzucił jednak propozycję angażu. Odtwórcą roli Nathana Drake’a miał być również Mark Wahlberg, co nie doszło do skutku z uwagi na upadek projektu we wcześniejszej fazie. Nie oznacza to jednak, że Wahlberga w filmie nie zobaczymy! Wciela się on bowiem w rolę Victora Sullivana. 

W filmowej adaptacji gry zobaczymy również słynnego Antonio Banderasa, Sophię Ali oraz Tati Gabrielle. Zwiastuny pokazują, że film dostarczy nam naprawdę wielu emocji! My już nie możemy się doczekać!

Dodaj komentarz