Radiation City, czyli post-apokaliptyczna Prypeć na iOS

Radiation City, czyli post-apokaliptyczna Prypeć na iOS

Radiation Island to jedna z popularniejszych gier na iOS. Zadaniem gracza jest przetrwanie na wyspie oraz szukanie pożywienia, broni i innych przedmiotów, aby zbudować schronienie przed zombie. Deweloper postanowił teraz przenieść post-apokaliptyczny świat do miejsca, które istnieje naprawdę i jest to wymarłe miasto Prypeć.

Akcja Radiation City dzieje się w mieście, które mieści się na Ukrainie i jak wiadomo kilkanaście lat temu zostało całkowicie opustoszałe w wyniku wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu. Zapaleni gracze mieli już okazję odwiedzić Prypeć w najpopularniejszej grze w tym klimacie,a chodzi oczywiście w popularnej S.T.A.L.K.E.R.

Misja polega na znalezieniu i uratowaniu bliskiej osoby, ale również odkrywanie wszystkich zakamarków miasta i ich tajemnic. Podczas tego trzeba się zmierzyć dziką przyrodą, która próbuje odzyskać co swoje, pochłaniając budynki w Prypeci. Naszymi wrogami są też oczywiście zombie oraz przeróżne przedmioty, które stają na naszej drodze. Radiation City kosztuje 23,99 zł i jest dostępna wyłączenie w App Store.

Dodaj komentarz