Próbki zdjęć z OnePlus 5T, które robią wrażenie

Próbki zdjęć z OnePlus 5T, które robią wrażenie

Praktycznie na 100 % możemy być pewni, że już wkrótce zobaczymy OnePlus 5T lub OnePlus 6. Poznaliśmy już jego wygląd, specyfikację, a dziś możemy zobaczyć pierwsze próbki zdjęć.

Współtwórca marki OnePlus, Carl Pei umieścił tajemnicze zdjęcie z podpisem na swoim Twitterze. Brzmi on “Cool photo, must have come from a great camera”. Co oznacza, że dobre zdjęcie musiało zostać wykonane świetnym aparatem. Po czym dodał również inne zdjęcie z opisem “Impressive photo. Must be a great camera”. Może to tylko oznaczać zwiastowanie nadejścia OnePlus 5T.

Oczywiście zdjęcia zostały skompresowany, aby mogły zostać udostępnione w portalu społecznościowym, a informacje EXIF zostały wymazane. Jednak oba zdjęcia łączy wspólna cecha i jest to słabe oświetlenie otoczenia i trzeba przyznać, że wyglądają one imponująco. Jest to zapewne wynik szerokiej przesłony, która łapie każde źródło światła oraz oprogramowania.

Z wcześniejszych przecieków wynika, że OnePlus 5T będzie miał 6-calowym ekranem 18: 9, a więc wpisujący się w obecne trendy. Skaner linii papilarnych zostanie przeniesiony na tył urządzenia. Telefon ma pojawić się już w listopadzie. Mówi się o 20 listopada.

Dodaj komentarz