Prezentacja Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+ na żywo

Prezentacja Samsunga Galaxy S8 i Galaxy S8+ na żywo

To już dziś! Wielki dzień dla fanów firmy Samsung, ale i również dla całego świata technologii. 29 marca to dzień na który czekało wiele osób, ponieważ odsłonięte zostaną dwa flagowe urządzenia, którymi są Galaxy S8 i Galaxy S8+. Będą to najbardziej zaawansowane i najnowocześniejsze flagowe smartfony, które do tej pory (chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości). Będą to też pierwsze telefony napędzane przez najnowszy chipset Snapdragon 835 oraz Exynos 8895.

O obu urządzeniach mówiło się wiele, pojawiło się też wiele przecieków, a więc Samsung nie był w stanie ukryć prawie żadnych tajemnic o swoich flagowcach. Przez ostatni miesiąc, dosłownie byliśmy nękani przez przecieki, które ujawniły nam ostateczny wygląd smartfonów oraz ich specyfikację sprzętową. Każdy chyba był zachwycony, przede wszystkim niezwykłym wyświetlaczem, który zajmie całą powierzchnię przedniego panelu. Jeśli przegapiłeś którąś z informacji, możesz znaleźć ją na naszej stronie i dowiedzieć się praktycznie wszystkiego o Galaxy S8 i Galaxy S8+.

Przejdźmy jednak do konkretów. Jak i gdzie obejrzeć konferencję Samsung Unpacked 2017? Prezentacja pierwszych flagowców koreańskiej firmy rozpocznie się o godzinie 17 polskiego czasu. Obejrzeć będzie ją można na oficjalnej stronie, ale również wkrótce powinien pojawić się także odnośnik do relacji na YouTube.

Obejrzyj prezentację Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ na żywo! https://www.youtube.com/watch?v=pfJVUd1gjT8

Dodaj komentarz