Prestiżowy telefon Alpha-One z Androidem od Lamborghini

Prestiżowy telefon Alpha-One z Androidem od Lamborghini

Tonino Lamborghini to nazwa firmy produkującej luksusowe telefony, która jednoznacznie kojarzy się z równie ekskluzywnymi autami. Wiadomo jak to bywa z rzeczami luksusowymi nie należą one do tanich i dostępne dla przeciętnego zjadacza chleba. Podobnie jest z nowym smartfonem z Androidem, który nosi nazwę Alpha-One.

Za taki prestiż trzeba zapłacić 2500 dolarów, a więc przy obecnym kursie Tonino Lamborghini Alpha-One kosztuje ponad 9 tysięcy złotych. Telefon jest obecne dostępny w dwóch krajach – Wielkiej Brytanii oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Od tego tygodnia można go kupić w centrach handlowych Harrods oraz Dubai Mall.

https://www.youtube.com/watch?v=bf4PQALeJMg

Według Tonino, Alpha-One jest wykonany z “najlepszych materiałów”. Składają się na to m. in. włoska skóra i ciekły stop, który jest wytrzymalszy niż tytan oraz odporny na korozję. Smarton posiada aparat 20 megapikseli z optyczną i cyfrową stabilizacją, podwójny głośnik Dolby oraz obsługuje dwie karty SIM. Posiada on 5.5-calowy wyświetlacz Quad HD. Wewnątrz Alpha-One znajdziemy chipset Snapdragon 820, 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci rozszerzalnej. Za zasilanie odpowiada bateria o pojemności 3250 mAh. Urządzenie działa na Androidzie 7.0 Nougat.

Źródło: Tonino Lamborghini, PhoneArena

Dodaj komentarz