Pierwszy tajemniczy event w Pokemon GO na Halloween

Pierwszy tajemniczy event w Pokemon GO na Halloween

Halloween to amerykańska tradycja, która przez ostatnie lata przedostaje się coraz śmielej również do naszej kultury. Pod koniec października możemy spotkać na ulicach miast dzieci przebrane za przeróżne stwory i chodzą od domu do domu powtarzając “cukierek albo piskus!”.

W związku z Halloween, Niantic przygotowało pierwszy “event” w Pokemon GO na 31. października. Tak przynajmniej można wywnioskować po poście na Facebooku, gdzie możemy przeczytać: “Halloween tuż za rogiem, przewidujemy, że trenerzy mogą napotkać więcej Pokemonów w realnym świecie”, dodając “”Aparat AR jest świetnym sposobem, aby uwiecznić te spotkania z przyjaciółmi!”.

Jak wiemy Niantic jest w stanie kontrolować, gdzie i w jakim czasie będą odradzać się Pokemony. To obejmuje typy i regularność na całym świecie. Nie wydaje się, aby wydarzenie odbywało się tylko w nocy, a może potrwać, aż 24 godziny. Niantic kontroluje również jaka pora dnia jest w danym regionie, a więc może również dostosować to odpowiedniej pory, aby przyciągnąć jak największą liczbę graczy.

Dodaj komentarz