Ostateczny wygląd Samsunga Galaxy S9 zdradzony w rozszerzonej rzeczywistości

Ostateczny wygląd Samsunga Galaxy S9 zdradzony w rozszerzonej rzeczywistości

To już ta niedziela, nie ostatnia, a pierwsza. To właśnie pod koniec tego tygodnia oficjalnie przedstawione zostaną nam Galaxy S9 i Galaxy S9+. Media oraz wybrane osoby będą mogły oglądać premierę flagowców od Samsunga na żywo. Jednak jak przy każdej prezentacji, koreańska firma przygotowała transmisję na YouTube, na swojej stronie oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej Unpacked 2018.

Jak donosi XDA, jeden z użytkowników Reddita, a konkretniej /u/thesbros odkrył coś bardzo fajnego. Tym samym zdradzając, a raczej potwierdzając ostatecznie wszelkie doniesienia o projekcie Galaxy S9 i Galaxy S9+. W aplikacji ukryta jest nowa funkcja rozszerzonej rzeczywistości, która pozwala zeskanować smycz uczestników i ukazać modele 3D, które Samsung ukrył w kodzie.

Nie było łatwe do wykonania, ponieważ modele nie znajdują się w rzeczywistej aplikacji, ale są dostępne na stronie Samsung. Wymagało to modyfikacji aplikacji Unpacked 2018 oraz proxy, ale użytkownikowi thesbros udało się tego dokonać. Dzięki temu widzimy modele Galaxy S9 w AR.

Tu podrzucam kilka zdjęć, resztę znajdziecie w linku źródłowym.

Źródło: XDA

Dodaj komentarz