Nowy zestaw zdjęć flagowej Nokii 8 przed premierą 16 sierpnia

Nowy zestaw zdjęć flagowej Nokii 8 przed premierą 16 sierpnia

Oficjalnie wiemy już, że 16 sierpnia, fińska firma HMD Global zaprezentuje nowe urządzenie marki Nokia, który będzie zapewne flagowiec. Mowa tu o modelu Nokia 8, który pojawiał się w kilku przeciekach przez ostatnie tygodnie. Wiemy już jak będzie wyglądał, ale także poznaliśmy jego specyfikację, więc za trochę ponad dwa tygodnie wszystko powinno się potwierdzić.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia prasowe Nokii 8 w dwóch kolorach – niebieskim oraz srebrny. Później pojawiły się też zdjęcia tego telefonu w kolorze miedzianego złota, prosto z linii produkcyjnej.

Kolejne zdjęcia Nokii 8 przenikają do Internetu i możemy na nich zobaczyć kilka szczegółów. Z przodu znajdzie się przyciski Home wraz z czytnikiem linii papilarnych. Z tyłu natomiast pionowa konfiguracja dwóch aparatów Zeiss i lampa błyskowa LED. Widzimy tez tackę na karty SIM lub kartę SIM i kartę pamięci microSD.

Wydaje się to być urządzenie prototypowe, ponieważ nie widzimy tam loga Zeiss. Patrząc również na oprogramowanie, możemy dojść do takich wniosków.

Źródło: Slashleaks

Dodaj komentarz