Nowy render Sony Xperia C6 z mniejszą ramką wokół ekranu

Nowy render Sony Xperia C6 z mniejszą ramką wokół ekranu

Im bliżej MWC 2016, tym więcej przecieków, plotek i doniesień będzie pojawiało się w Internecie na temat prawdopodobnych premier podczas targów w Barcelonie. Rano w jednym z artykułów przedstawiałem wam rendery Samsunga Galaxy S7 oraz S7 edge. Teraz w sieci pojawiły się również obrazki przedstawiające Xperię C6, która ma zostać zaprezentowana właśnie w lutym. Sony nawet nie potwierdziło planów dotyczących tego modelu, a my mogliśmy już spotkać się ze zdjęciami, które wyciekły. Ten projekt od @OnLeaks(zwykle wiarygodne źródło) jest oparty na schematach fabrycznych telefonu.

Z renderów wynika, że C6 zbliżone jest wyglądem do zeszłorocznej Xperii C5 Ultra, czyli średniej klasy smartfonu z 6-calowym ekranem. W nowym modelu można się spodziewać zapewne nie mniejszego ekranu niż 5-cali. Ma być zasilany procesorem MediaTek Helio P10, który również nie należy do najwyższej klasy, ale przyzwoitym zamiennikiem zapewniającym przyzwoitą wydajność.

Przeczytaj także: Torturowany Sony Xperia Z5 Premium

Z obrazków możemy też wnioskować, że Xperia C6 będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych. Widać również, że obudowa jest nieco bardziej zaokrąglona niż w pozostałych modelach Sony, które są raczek ‘kanciaste’.

Dodatkowo zdjęcie z wcześniejszych przecieków:

Źródło: OnLeaks

Dodaj komentarz