Nowy przeciek zdjęć potwierdza brak gniazda słuchawkowego w iPhone 7

Nowy przeciek zdjęć potwierdza brak gniazda słuchawkowego w iPhone 7

Jedną z najgorętszych plotek o nadchodzącym iPhone 7 od kilku tygodni jest ta o braku standardowego gniazda słuchawkowego 3.5 mm. Co chwilę pojawiają się sprzeczne informacje, ale tak na prawdę nie wiadomo co planuje Apple. Usunięcie tego gniazda miałoby na celu zwolnienie miejsca i ewentualne powiększenie baterii lub wprowadzenie jakiegoś dodatkowego elementu jak np. drugi głośnik. Może to też wpłynąć na zmniejszenie grubości telefonu.

Do tej pory praktycznie wszystkie zdjęcia z przecieku nie pokazywały dolnej części iPhone 7, gdzie moglibyśmy zauważyć ewentualny brak gniazda. Teraz jednak pojawia się nowa fotografia, która ukazuje jego brak tuż obok złącza Lightin. Za miast tego pojawia się druga kratka po lewej stronie.

Drugie ze zdjęć pokazuje powiększony otwór na tylny aparat, co mogliśmy już zaobserwować w zdjęciach z sobotniego przecieku. Ponownie widzimy też brak poziomych fug antenowych. Potwierdza się także, że być może to 5.5-calowy iPhone 7 Plus/Pro może mieć podwójną konfigurację aparatu. Zważając, że produkcja mniejszego podobno już się rozpoczęła to któryś z przecieków może okazać się prawdziwy.

Źródło: NWE

Dodaj komentarz