Nexus Launcher został przemieniony w Pixel Launcher

Nexus Launcher został przemieniony w Pixel Launcher

Do tej pory mieliśmy wystarczająca ilość plotek i przecieków, żeby móc sądzić, że Google planuje porzucenie marki Nexus na rzecz zupełnie nowej, którą byłaby marka Pixel. W takim wypadku nie byłoby również zaskoczeniem jeśli nazwa Nexus Launcher zostałaby zmieniona na Pixel Launcher, a pod tą nazwą obecnie jest on testowany.

Najnowsza wersja launchera Google, która przedostała się w przecieku instaluje się pod nazwą Pixel Launcher, ale nic poza tym się nie zmieniło. Podonie jak w przypadku Nexus Launcher interfejs wygląda tak samo, czyli foldery są zaokrąglone, w góry znajdziemy ikonę Google Now oraz przesunięcie do góry wyświetla nam wszystkie aplikacje. Jedyną zmianą jest wyświetlanie prawidłowej daty na ikonie Kalendarza.

Już teraz możesz pobrać Pixel Launcher i spróbwać jak sprawuje się on w rzeczywistości. Jest to czyste UI i wydaje się , że będzie działać dobrze. Zostanie on prawdopodobnie zaprezentowany oficjalnie w przyszłym miesiącu wraz z wydaniem nowych smartfonów od Google – Pixel oraz Pixel XL.

Źródło:@LlabTooFeR,Android Police

Dodaj komentarz