Ekrany LED. Jakie są najważniejsze funkcjonalności telebimów?

Ekrany LED. Jakie są najważniejsze funkcjonalności telebimów?

Innowacyjne, efektowne rozwiązania LED są coraz chętniej wykorzystywane w przestrzeniach publicznych. Obrazy wyświetlane na telebimach wyróżnia ostrość, wysoka jasność i głębia kolorów. Producenci nośników proponują konstrukcje, które pozwalają na prezentację treści w jakości przewyższającej Full HD. Dowiedz się, jak wybrać ekran LED, który skutecznie przyciągnie uwagę Twoich klientów.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając ekran LED?

Dostawcy rozwiązań AV oferują efektowne i modułowe konstrukcje, dopasowane do indywidualnych wymagań użytkownika. Telebimy to doskonała alternatywa dla tradycyjnych nośników reklamowych. Jakie funkcjonalności powinien posiadać ekran LED?

  1. Niewielkie gabaryty

Warto zdecydować się na telebim o praktycznych, niewielkich gabarytach. Obecnie całkowita grubość ekranu nośnika potrafi osiągać zaledwie 8 centymetrów. Waga telebimu również zbliżona jest do masy telewizora – metr kwadratowy ekranu LED oscyluje w granicach 25 kilogramów.

Co ważne, mimo niewielkich gabarytów, rozmiar nośnika bez problemu może zostać dopasowany do potrzeb klienta.

  1. Modułowa konstrukcja

Kształt ekranów LED można zaprojektować w dowolny sposób. Producenci nośników oferują również specjalne stelaże, które mogą zostać zabudowane lub zlicowane ze ścianą. Konstrukcje wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się dłuższą żywotnością.

Co więcej, kształty ekranu LED mogą zostać dopasowane do spersonalizowanych potrzeb użytkownika. Producenci oferują rozwiązania, które umożliwiają montaż m.in. nośników zaokrąglonych czy giętych.

Telebimy montowane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dodatkowo, ekran LED może zostać wyposażony w automatyczny regulator jasności, który pomoże dopasować moc świecenia do pory dnia.

  1. Estetyczny design

Obecnie coraz większą popularnością na rynku nośników LED cieszą się ekrany o wysokim stopniu transparentności. Innowacyjne konstrukcje zapewniają wysokiej jakości obraz wyświetlania. Co więcej, klient może dostosować stopień transparentności i gęstość diod do indywidualnych potrzeb.

Jak wygląda montaż ekranów LED?

Montaż telebimów przebiega stosunkowo sprawnie i szybko. Dodatkowo, producenci rozwiązań LED pomagają w demontażu, wymianie lub przenosinach nośników.

Warto zdecydować się na firmę, która oferuje stały nadzór techniczny nad sprzętem. Obecnie dostawcy rozwiązań audiowizualnych gwarantują kompleksowy serwis ekranów LED, m.in. wymianę lub naprawę podzespołów i usługi konserwacyjne.

Poznaj Flexvision – firmę z branży ekranów LED w Polsce

Firma Flexvision od lat dostarcza rozwiązania audiowizualne zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Nośniki wewnętrzne, zewnętrzne, transparentne – producent oferuje telebimy dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Odwiedź stronę Flexvision.pl i poznaj funkcjonalności innowacyjnych ekranów LED.

Dodaj komentarz