Tone e20 zatrzymuje dystrybucję nagich zdjęć.

Tone e20 zatrzymuje dystrybucję nagich zdjęć.

Powinien zapobiegać nagim zdjęciem. Ten telefon komórkowy ma wbudowany algorytm, który rozpoznaje i zatrzymuje dystrybucję nagich zdjęć.

Telefon komórkowy Tone e20 ma wbudowaną technologię, która wykrywa i zatrzymuje produkcję nagich zdjęć. Algorytm działa zarówno na obrazach, jak i na filmach, a firma, która wyprodukowała telefon wyjaśniła, że funkcja ta ma na celu ochronę dzieci przed napastnikami.

Potrzebny?

Wiele dzieci w wieku do dziewięciu lat wysyłały do siebie nagie zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wiele dojrzewających dzieci często nie zdaje sobie sprawy, co może na nie czyhać w mediach społecznościowych. Często zdarza się, że są narażeni na treści, na które są naprawdę zbyt młodzi, aby je zobaczyć.

Dzięki technologii, którą znajdziesz w Tone e20, według producenta, powinieneś mieć przynajmniej jeden problem mniej, jeśli chodzi o korzystanie z telefonu komórkowego przez dziecko.

Dzięki wbudowanemu algorytmowi telefonu komórkowego funkcja oferowana przez telefon może zatrzymać rejestrowanie nagich zdjęć za pomocą aparatu w telefonie.

Jak to działa?

Dzięki wbudowanemu algorytmowi telefon komórkowy powinien być w stanie zapobiegać tworzeniu nagich obrazów.

Jeśli spróbujesz zrobić nagie zdjęcie za pomocą aparatu w telefonie, funkcja ochrony smartfona zostanie włączona, a aparat zostanie zablokowany. Nie będzie możliwe naciśnięcie przycisku „zrób zdjęcie”, aby uniemożliwić zrobienie nagiego zdjęcia.

Producent nie sprecyzował jakie czynniki są wyzwalające funkcję blokady, tzn. co jest klasyfikowane jako nagi obraz, ale stwierdzili, że nagie selfie są nie do przyjęcia.

Technologia wykorzystuje sztuczną inteligencję, ale kwestia tego, jak naprawdę jest inteligentna – jest dyskusyjna.

Technologia jest zarezerwowana dla zdjęć i filmów podczas korzystania z wbudowanej aplikacji aparatu. W związku z tym telefon nie uniemożliwi ci pobierania nagich zdjęć z Internetu – ani korzystania z innych usług udostępniania obrazów, takich jak Snapchat i Instagram. Obecnie telefon jest dostępny tylko w Japonii.

Telefon przeznaczony dla dzieci.

Tone e20 ma funkcję umożliwiającą podłączenie telefonu zewnętrznego do modelu e20 za pośrednictwem aplikacji.

Firma reklamuje to tak, że rodzice mogą kupić e20 dla swoich dzieci, a następnie mogą monitorować aktywność dzieci na swoim telefonie komórkowym.

Dlatego też rodzice powinni zostać powiadomieni, jeśli dzieci próbują zrobić nagie zdjęcie, a także gdzie i kiedy próbowano je zrobić.

Sam telefon nie ma się czym chwalić, poza wyjątkowo niską ceną. Telefon komórkowy ma cenę 19 800 jenów, 178 dolarów, czyli około 720 złotych.

W tej cenie masz z tyłu potrójny aparat fotograficzny o odpowiednio 13, 12 i 2 megapikselach. Z przodu znajduje się 8-megapikselowy aparat do selfie.

Dodaj komentarz