Komu zlecić oprogramowanie na zamówienie w Warszawie? Lista firm informatycznych

Komu zlecić oprogramowanie na zamówienie w Warszawie? Lista firm informatycznych

W dzisiejszych czasach oprogramowanie to podstawa. Niemal każda firma używa w swojej pracy różnych systemów, niektóre przedsiębiorstwa natomiast potrzebują specjalnych aplikacji dedykowanych. Gdzie znaleźć programistów, którzy stworzą oprogramowanie w Warszawie? Poniżej przedstawiamy listę firm informatycznych, z których usług warto skorzystać.

Czy warto zlecić oprogramowanie firmie zewnętrznej?

Istnieją firmy, które korzystają w swojej pracy z rozwiązań szablonowych. Jeśli jednak firma chce się rozwijać, powinna rozważyć zaprojektowanie swoich własnych systemów, które pozwolą po pierwsze sprawniej korzystać ze wszystkich jej możliwości, po drugie, zwiększą bezpieczeństwo. Dedykowane oprogramowanie na zamówienie to jedna z usług www.ittouch.pl, firmy, która zajmuje się zarówno analizą potrzeb firmy, jak i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań. Każde programowanie odbywa się w sposób kilkuetapowy – po pierwsze, trzeba oszacować potrzeby danej firmy i zbadać możliwości systemowe. Po drugie, dokładnie rozpisać plan i zaprojektować dany program. Jego napisanie to nie wszystko – w następnej kolejności odbywają się testy oprogramowania, które mają za zadanie wykluczyć błędy i sprawić, żeby dany system działał możliwie bez zarzutu.

Oprogramowanie na zamówienie w Warszawie – lista firm

W Warszawie istnieje wiele firm informatycznych, które oferują usługi w ramach oprogramowania dla firm. To firmy zewnętrzne, które zajmują się tylko projektowaniem i programowaniem. Najpopularniejsze z nich to:

  • It Touch – eksperci zajmujący się tworzeniem oprogramowania na zamówienie, transformacją cyfrową czy integracją systemową;
  • Python Agency Bitdom – firma programistyczna, która zajmuje się kreowaniem dedykowanego oprogramowania dla przedsiębiorstw, głównym naciskiem na pisanie aplikacji webowych;
  • BCS software S.A. – zajmuje się wdrażaniem do firm kompleksowych rozwiązań, które wspomagają zarządzanie. Specjalizują się głównie w koordynowaniu ze sobą systemów przetwarzających duże ilości informacji;
  • Largo Sp. z o. o. – firma zajmuje się tworzeniem dedykowanych programów i aplikacji. Oferują tworzenie programów zajmujących się koordynacją złożonych procesów.

Ile trwa tworzenie oprogramowania?

Wydaje się, że tworzenie oprogramowania może potrwać sporo czasu, ponieważ napisanie od początku do końca czegoś zupełnie nowego jest dość czasochłonne. Warto jednak mieć świadomość, że w dzisiejszych czasach wraz z rozwojem nauki, pisanie programów jest dużo sprawniejsze. Oczywiście, wszystko zależy tutaj od stopnia skomplikowania danego programu. Szacuje się, że napisanie konkretnego oprogramowania może trwać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy.

Dodaj komentarz