Wybierz akcesoria do swojego iPhone’a – co warto kupić?

Wybierz akcesoria do swojego iPhone’a – co warto kupić?

Słuchawki, powerbank, etui, czy uchwyt samochodowy? To tylko kilka przykładów przydatnych akcesoriów do telefonu. Wśród szerokiej oferty ciężko się na coś zdecydować. Przychodzimy więc z pomocą i wybieramy najlepsze akcesoria do iPhone’a. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę. 

Ochrona dla ekranu i obudowy

Jeśli jesteś posiadaczem iPhone’a, to doskonale zdajesz sobie sprawę, że naprawa tego telefonu nie należy do najtańszych. Jak ochronić ekran i obudowę? Odpowiedzią jest etui oraz naklejka na szybkę ze szkła hartowanego. Te dwa dodatki skutecznie zabezpieczą telefon w trakcie upadku, a także w torebce, czy plecaku, gdzie grozi ryzyko zarysowania powierzchni np. kluczami. Teraz tylko pozostaje pytanie, jakie etui wybrać? Apple wychodzi swoim klientom naprzeciw i oferuje dedykowaną do iPhone’ów obudowę. Dostępna jest w różnych kolorach, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Co ważne, etui wykonane jest z silikonu, który nie tylko zabezpiecza urządzenie, ale także sprawia, że łatwiej się telefon trzyma. Materiał ten jest antypoślizgowy, więc telefon nie wysunie się nam z nawet mokrych dłoni. Co więcej, obudowa wyłożona jest miękkim pluszem, co dodatkowo chroni tył iPhone’a przed uszkodzeniem. 

Z kolei jeśli chodzi o front telefonu, to zdecydowanie warto zainwestować w naklejaną szybkę ze szkła hartowanego. Jeśli telefon nam upadnie, to zniszczeniu ulegnie tylko naklejka, natomiast ekran pod spodem zostanie nienaruszony. Tak zabezpieczony telefon to gwarancja, że nie będziemy musieli bawić się z naprawami zewnętrznymi. 

Akcesoria do iPhone’a dla każdego 

Jakie są niezbędniki dnia codziennego, które warto dokupić do iPhone’a? Z całą pewnością są to słuchawki, powerbank i uchwyt samochodowy lub rowerowy. Te akcesoria są  uniwersalne i ponadczasowe. Zawsze się przydają i ułatwiają życie. Choć iPhone’y to flagowce wśród smartfonów, to niestety, ale ich bateria nie ma najlepszej opinii. Problem stanowi także mróz, który źle wpływa na te telefony. W efekcie iPhone może się wyłączyć i konieczne okazuje się podłączenie telefonu do ładowania. Jeśli chcesz uniknąć sytuacji, w której zostaniesz bez telefonu, to koniecznie zaopatrz się w powerbanka. 

Natomiast słuchawki pozwolą Ci na słuchanie ulubionej muzyki zawsze i wszędzie. Na iPhone’ie możemy oglądać także seriale, filmy, czy słuchać podcastów. Słuchawki są więc kolejnym niezbędnikiem. Uzupełnieniem tego zestawu jest bezsprzecznie uchwyt samochodowy i rowerowy. Taki dodatek ułatwia korzystanie z nawigacji w telefonie i sprawia, że jazda staje się bezpieczniejsza. 

Dodaj komentarz