Purpurowy Samsung Galaxy S8 coraz bardziej realny

Purpurowy Samsung Galaxy S8 coraz bardziej realny

Szum wokół Galaxy S8 jest coraz większy i przez kolejne dwa tygodnie, aż do premiery będziemy sporo słyszeć o nadchodzącym flagowcu. Teraz sam producent uczestniczy w tym procederze i ujawnia(?) część funkcji, które zobaczymy w Galaxy S8. Na indyjskiej stronie stronie Samsunga pojawiła się ciekawa ankieta, która pyta czego konsumenci oczekują od nadchodzącego flagowca. W tym jednak przypadku, żadna z funkcji lub ulepszeń nie jest zaskoczeniem i każdy się tego spodziewa.

Ankieta brazylijskiego sklepu Submarino wydaje się być jeszcze bardziej interesująca. W tym przypadku pytanie dotyczyło kolorów jakie najchętniej zobaczyliby fani przy okazji wydania Galaxy S8. Pierwsze dwie pozycje nie są zaskoczeniem – czarny, srebrny – ale ostatni kolor, ametystowy jest dość intrygujący. Ostatnio słyszeliśmy od analityka Ming-Chi Kuo, że Samsung planuje uruchomienie Galaxy S8 aż w 7 różnych kolorach.

Grafika na brazylijskiej stronie jest zgodna z oficjalną, która towarzyszy nadchodzącemu wydarzeniu Unpacked, które odbędzie się 29 marca. Być może Samsung zdecyduje się na wprowadzenie purpurowego Galaxy S8 obok bardziej standardowych wariantów kolorystycznych. Oczywiście na potwierdzenie wszystkie musimy poczekać do oficjalnej prezentacji.

Źródło: SamMobile

Dodaj komentarz