Nowa usługa Spotify, oczywiście Polacy muszą czekać…

Nowa usługa Spotify, oczywiście Polacy muszą czekać…

Spotify uruchamia nową usługę pod nazwą Spotify Show, która pozwala na odtwarzanie wideo i podcastów tworzonych przez wielu znanych wydawców z całego świata. Tym sposobem rośnie nowy konkurent dla YouTube czy Snapchat Stories. Oczywiście my, Polacy na będziemy musieli poczekać na wdrożenie usługi w naszym regionie.

Spotify prowadziło już wcześniej testy odnośnie nowej opcji, która głównie będzie przeznaczona dla użytkowników mobilnych. Mają to być krótkie relacje z wydarzeń, gagi, śmieszne sceny, które wyrażą lub przybliżą nam temat w krótkiej chwili. We wczesnej fazie testów algorytmy dopasowywały dla użytkowników zbyt dużą liczbę takich treści, co zniechęcało ich do dalszego korzystania.

W aktualnej wersji propozycje mają być podzielone na kategorie, z których każdy z nas może sobie wybrać coś interesującego. Szwedzi twierdzą, że Spotify Show zostanie wprowadzone w przeciągu kilku kolejnych tygodni. Plan zakłada, że użytkownikom serwisu zostaną dostarczone najnowsze wiadomości i klipy od partnerów, a jest wśródd nich kilka uznanych wydawców jak ABC, NBC, Comedy Central, ESPN, BBC, Conde Nast, Fusion, Maker Studio, Ted i Vice News.

Przeczytaj także: Ze Spotify Party rozkręcisz każdą impreze

Na razie wiadomo, że usługa zostanie wprowadzona do aplikacji mobilnych na Androida i iOS’a. Co do dostępności w różnych regionach nic nie wiadomo, ale jako pierwsi będą mogli wypróbować to mieszkańcy USA.

Dodaj komentarz