Niantic usuwa wszystkie legendarne Pokemony z kont trenerów

Niantic usuwa wszystkie legendarne Pokemony z kont trenerów

Niantic Labs, firma, która rozwija Pokemon GO na licencji Nintendo, ogłosiła, że usunęła wszystkie legendarne Pokemony ze wszystkich kont. W oświadczeniu wydanym dla strony IGN, przedstawiciel Niantic Labs powiedział, że legendarne Pokemony zostały wydane przez pomyłkę. Aby zaradzić tej sytuacji, Niantic usunął wszystkie legendarne Pokemony z konta trenera.

“Niedawno zauważyliśmy, że kilka legendarnych Pokemon dostało się do kilku kont, co nie powinno mieć miejsca, aby zachować integralność w grze, sprawiedliwie usnęliśmy wszystkie legendarne Pokemony z kont trenerów.”

Co ciekawe, decyzja Niantic, aby usunąć wszystkie legendarne Pokemony ze wszystkich kont służy również jako dowód, że te legendarne stworzenia istniały w pierwszym wydaniu. W ciągu ostatnich kilku dni, narodziło się wiele kontrowersji otaczających zasadność legendarnego Pokemona. Na przykład, trener Pokemon GO z Ohio, twierdził, że zdobył legendarnego Articuno. Według niego, otrzymał go po tym jak zgłosił problem z grą od Niantic.

W świetle oświadczenia Niantic wydaje się, że Articuno może być prawdziwy. Niestety dla trenera, jednak jego legendarny Pokemon został usunięty z jego konta.

Źródło: IGN

Watch live video from EndersGW on www.twitch.tv

Dodaj komentarz