Netflix ujawnia istnienie modelu Samsung Galaxy S8 Active

Netflix ujawnia istnienie modelu Samsung Galaxy S8 Active

Galaxy S7 Active pojawił się w ubiegłym roku, kilka miesięcy po parze Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Wydaje się, że również w przypadku serii Galaxy S8, telefon ze wzmocnioną konstrukcją pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Zgodnie z tradycją, najpierw będzie on dostępny dla sieci AT&T i wydaje się, że jesteśmy coraz bliżej jego premiery. Jego poprzednik został zaprezentowany w czerwcu 2016 roku.

Nazwa kodowa tego modelu, zgodnie z przeciekiem to Cruiser.Nowe informacje na jego temat pochodzą z dość nieoczekiwanego miejsca, jakim jest Netflix. SM-G892A, czyli Galaxy S8 Active ma obsługiwać strumieniowanie wideo HD.

Galaxy S8 Active może różnic się od regularnych jednostek (S8 i S8+) wzmocnioną konstrukcją z certyfikatem militarnym MIL-STD-810G. Będzie on też zapewne wodoodporny, zgodnie z IP68, ale to również oferują wydane już Galaxy S8 i Galaxy S8+. Specyfikacja sprzętowa pozostanie bez zmian, a wyjątkiem może być większa pojemność baterii. Bardzo interesująca będzie również kwestia ekranu, ponieważ jak wszyscy wiemy, oba wydane już modele mają zakrzywione obustronnie wyświetlacze i we wzmocnionym smartfonie raczej ich nie zobaczymy.

Źródło: Twitter, Netflix

Dodaj komentarz