mophie przygotowało bezprzewodową ładowarkę dla nowych iPhone’ów

mophie przygotowało bezprzewodową ładowarkę dla nowych iPhone’ów

iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X to dopiero pierwsze telefony od Apple, które wspierają bezprzewodowe ładowanie. Samej ładowarki bezprzewodowej nie znajdziemy w zestawie. Urządzenie nie wspierały również tego rodzaju ładowania baterii od samego początku i dopiero aktualizacja iOS dodaje tę funkcję. Co prawda, Apple zapowiedziało swoja ładowarkę AirPower do ładowania iPhone’a, słuchawek AirPods oraz Apple Wach. Nie wiadomo jednak, kiedy pojawi się ona na rynku, a z przecieku wiemy, że będzie kosztować 999 złotych.

Z pomocą przychodzą jednak inni producenci, którzy wydają dedykowane ładowarki bezprzewodowe dla iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhoneX. Jedną z nich jest Wireless Charging Base od mophie. Posiada ona antypoślizgową powierzchnię, która ma zapewnić bezpieczeństwo podczas ładowania. Umożliwia bezprzewodowe ładowanie z prędkością do 7,5W. Wireless Charging Base jest zgodna z technologią Qi, a więc naładujemy nią każde kompatybilne urządzenie.

Ładowarka od mophie kosztuje obecnie 289,95 złotych i można ją zamówić ze strony Apple oraz mophie.com. Dostępna jest również w wybranych sklepach.

Dodaj komentarz