Monument Valley 2 nieoczekiwanie ląduje w App Store

Monument Valley 2 nieoczekiwanie ląduje w App Store

Monument Valley to gra, która zarobiła miliony i jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej dopracowanych rozgrywek na urządzenia mobilne. Na wczorajszej konferencji WWDC 2017 zaprezentowano jej sequel i jest już dostępna w App Store za 23,99 zł. Monument Valley 2 będzie działać na iOS 9 lub nowszych wersjach.

Wydawca, czyli ustwo zapowiedział, że oferuje nowe doświadczenia wprost ze świata Monument Valley. Oznacza to, że nie musisz grać w pierwszą jej część, aby cieszyć się nową rozgrywką. Monument Valley jest przede wszystkim znane z świetnej oprawy graficznej, dopasowanej muzyki i dużą ilością zagadek logicznych. Monument Valley 2 oferuje dokładnie to samo i jest inspirowane ruchami artystycznymi oraz stylami architektonicznymi.

W grze wcielamy się w rolę Ro, która uczy swoje dziecko wszystkich tajemnic doliny. Dzięki temu podążasz przez różne środowiska i odkrywasz różne zakamarki i manipulujesz architekturą, aby pokonywać przeszkody.

Na razie nie ma żadnej informacji, czy gra zostanie uruchomiona również na Androida, ale można podejrzewać, że Monument Valley 2 pojawi się w Google Play tak samo jak poprzednia wersja.

Dodaj komentarz