Modułowy zegarek TAG Heuer Connected Modular 45 z Androidem na pokładzie

Modułowy zegarek TAG Heuer Connected Modular 45 z Androidem na pokładzie

Szwajcarska firma TAG Heuer zaprezentowała swój pierwszy inteligentny zegarek, który dźwięczną nazwę Connected Modular 45. Na jego wyjątkowość wpływa to, że jest zegarkiem modułowym, ponieważ z łatwością można w nim zmieniać paski, klamry czy zaczepy. SmartWatch Connceted Modular 45 można też zamienić na klasyczne zegarki TAG Heuer – Calibre 5 lub Heuer 02T Tourbillon.

W sumie można uzyskać aż 56 różnych kompozycji i z pomocą przychodzi strona, na której możemy zaprojektować swój zegarek na każdą okazję. Podstawowa wersja Connected Modular 45 zaczyna się od 1650$ i rośnie wraz z dodawaniem różnych bajerów. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych pasków, które wykonane są z tytanu, ceramiki, skóry oraz gumy. Do wyboru są również tarcze, ale za pomocą narzędzia TAG można stworzyć własną.

https://www.youtube.com/watch?v=uczWqMx35d4

TAG Heuer Connected Modular 45 ma średnicę 45 mm i wyposażony jest w 1.39-calowy ekran AMOLED. Za działanie odpowiada chipset Intel Atom Z34xx, a jego bateria o pojemności 410 mAh powinna starczyć na 25 godzin użytkowania. Wyświetlacz pokryty jest szafirowym szkłem o grubości 2.5 mm, które jest odporne na zarysowania. Zegarek jest wodoodporny do 50 metrów głębokości, a więc bez problemu można z nim pływać. Connected Modular 45 działa na Androidzie Wear 2.0 oraz posiada moduł GPS.

Źródło: TAG Heuer, GSMarena

Dodaj komentarz