Microsoft wydaje pasjansa na system iOS oraz Android

Microsoft wydaje pasjansa na system iOS oraz Android

Pasjans znany z systemów Windows to chyba najpopularniejsza gra na świecie. Teraz pojawia się ona również na platformach mobilnych. Solitaire Collection od Microsoft jest do pobrania za darmo na Android i iOS’a. Jak sama nazwa wskazuje jest to zbiór, więc będzie można grać w różne odmiany pasjansa. Według Microsoftu jest to pięć najlepszych: Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid oraz Tripeaks.

Ponadto Solitaire Collection przychodzi z codziennymi wyzwaniami, które pozwala na mierzenie się każdego dnia we wszystkich pięciu trybach gry. Oferują one różne poziomy oraz odpowiednio dobrane premie i nagrody w zależności od trudności zadania.

Dodatkowo można nawet skorzystać z integracji Xbox Live. Oznacza to, że można zalogować się za pomocą konta Xbox Live lub konta Microsoft Xbox Live, aby zdobywać osiągnięcia i odznaki. Integracja Xbox Live pozwala również graczom rywalizować z przyjaciółmi, a także kontynuować grę na dowolnym urządzeniu iPhone, iPad lub Android, ponieważ postępy w grze są zapisywane w chmurze.

Darmowa wersja Solitaire Collection posiada reklamy, ale Microsoft oferuje również opcję bez reklam, ale dodatkowo trzeba zapłacić. Gra oczywiście jest dostępna też na Windows Phone.

Dodaj komentarz