Ludzie czekali w kolejce po iPhone X…przy wejściu do metra

Ludzie czekali w kolejce po iPhone X…przy wejściu do metra

Wiadomo, że premiera oraz rozpoczęcie sprzedaży każdego z iPhone’ów zawsze przyciąga uwagę całego świata. Każdy chce o wykorzystać na swój sposób, aby wypromować swoją działalność i tak było w tym przypadku. Niewiedza ludzi została wykorzystana w dość zabawny sposób, a wszystko ma związek z jutrzejszą premierą iPhone’a X.

Grupa Improv Everywhere udało się wkręcić ludzi w Nowym Jorku, że mają do czynienia właśnie z premierą jubileuszowego telefonu Apple. Umożliwił to m. in. remont flagowego Apple Store w “Wielkim Jabłku”.

https://www.youtube.com/watch?v=uFJpq8S99bM Na szklanym szybie windy, przyczepili oni charakterystyczne logo Apple, zebrali 50-osobową kolejkę oraz ludzi z obsługi w typowych niebieskich koszulkach. Kolejkowicze mieli udawać, że czekają po swój, przedpremierowy egzemplarz iPhone X. Zjeżdżając na dół każdy z nich otrzymywał białą torebkę, a po opuszczeniu fejkowego Apple Store nie kryli oni entuzjazmu. Ludzie, którzy dołączali do kolejki z ulicy zostali poinformowani, że tylko 5 osób dostanie swojego iPhone’a X.

Dodaj komentarz