Logo potwierdza nazwę Samsung Galaxy S8+

Logo potwierdza nazwę Samsung Galaxy S8+

Evan Blass, czyli jedna z najlepszych osób od przecieków, opublikował na swoim Twitterze grafikę, która będzie towarzyszyć nadchodzącym flagowcom Samsunga. Jest dość podobna to tego co już znamy z ubiegłych lat, ale jakoby potwierdzać może jedną ważną rzecz. Chodzi oczywiście o obecność modelu Galaxy S8+, o czym mówi się od dawna. Widzimy też, że firma z Korei Południowej będzie używać znaku “+”, a nie nazwy “Plus” jak robi to Apple. Pamiętamy, że Samsung zastosował już takie nazewnictwo w przypadku Galaxy S6 edge+.

Oczywiście w przypadku większego flagowca słowo “edge” zostanie pominięte, ponieważ również standardowy Galaxy S8 będzie miał podwójnie zakrzywiony ekran. Wydaje się, że Galaxy S7 był ostatnim smartfonem od Samsunga (flagowym), który miał płaski wyświetlacz. Przecież o tym samym dyskutowano przed premierą Galaxy Note 7, gdzie później zobaczyliśmy wersję tylko z zakrzywionym ekranem.

Oczywiście wyświetlacze mają być wielkim atutem obydwu modeli, gdzie Galaxy S8 ma posiada 5.7-calowy ekran, a Galaxy S8+ 6.2-calowy. Wymiary urządzeń nie większą się zbytnio w porównaniu do linii Galaxy S7, gdzięi zastosowaniu minimalnych ramek.

Źródło: Evan Blass

Dodaj komentarz