LG G6 pojawi się w europejskich sklepach już 24 kwietnia

LG G6 pojawi się w europejskich sklepach już 24 kwietnia

LG nie ma łatwego życia w świecie urządzeń mobilnych, ponieważ w tej kwestii niepodważalnymi liderami rynku są Samsung oraz Apple. Nadchodzące miesiące bez wątpienia będą czasem próby dla tej koreańskiej firmy i okaże się, czy produkcja flagowych smartfonów w obecnym stanie ma jeszcze sens. Oczywiście LG ma swoich stałych zwolenników, ale wiadomo jak długo jeszcze to potrwa i na jak szeroką skalę. Teraz jednak, w ciągu kilku dni, również w Europie dostępny wreszcie będzie flagowy model G6.

Patrząc na to co wyprawia się obecnie w Korei Południowej, gdzie Samsung Galaxy S8 bije kolejne rekordy przedsprzedaży, nie będzie to łatwy okres dla rywala “zza miedzy”. Wydaje się, że podobna sytuacja będzie miała miejsce w innych regionach jak Europa czy Stany Zjednoczone. Również w Polsce Galaxy S8 i Galaxy S8+ biją rekordy przedsprzedaży i według informacji Samsung Polska zamówiono ich trzykrotnie więcej niż zeszłorocznych telefonów z serii Galaxy S7. Przypomnijmy, że ceny nie są najniższe i wynoszą odpowiednio 3499 za model S8 i 3949 złotych za większy S8+.

LG G6 będzie on dostępny w sprzedaży w wybranych regionach od 24 kwietnia, czyli w najbliższy poniedziałek. Wątpię jednak, aby dotyczyło to również Polski, choć ma to obejmować aż 33 kraje naszego kontynentu. Flagowce Samsung w naszym kraju maja zadebiutować już 28 kwietnia, a więc przypuszczalnie kilka dni po G6. Klienci w Wielkiej Brytanii mogą już otrzymywać pierwsze wysłane jednostki G6, a następne w kolejce mają być Szwecja, Finlandia, Francja i Niemcy.

Dodaj komentarz