LG G6 może jednak nie być modułowym smartfonem

LG G6 może jednak nie być modułowym smartfonem

Jeśli jednym z ulubionych smartfonów tego roku, a nawet kilku ostatnich kilku lat jest LG G5, a wszystko to dzięki modułowej konstrukcji, to niestety możesz być zawiedziony, że jego następca – LG G6 – nie będzie zbudowany w ten sposób. Informacje o następcy G5 pochodzą od koreańskiego portalu ET News.

Podobno według wielu źródeł branżowych, G6 będzie miał “integralną strukturę” , a nie modułową budowę jak obecny flagowiec LG. Ma on bardziej przypominać fablet V20 (bez dodatkowego ekranu). ET News donosi również, że komponenty dla G6 są obecnie przygotowywane i nie są to modułowe elementy, a mowa m. in. o chipach audio.

Wszystkich, którzy pamiętają wrześniowe słowa jednego z pracowników LG, ten raport może nieco zdziwić. Wtedy mogliśmy dowiedzieć się przy okazji niemodułowego LG V20, że nie oznacza to końca rozwiązań modułowych dla przyszłych flagowych smartfonów koreańskiego producenta. W przypadku sprzecznych informacji z różnych źródeł na razie nie możemy być niczego pewni.

Bez względu na to, według ET News G6 będzie wyposażony w wiele funkcji, który żaden smartfon LG dotąd nie miał. Nie wiadomo co to może być, ale jedną z nich być może będzie wodoodporność. Możemy też się spodziewać ogłoszenia LG G6 podczas przyszłorocznych targów MWC 2017 pod koniec lutego.

Źródło: ET News

Dodaj komentarz