Prosty sposób na bycie popularnym na Instagramie

Prosty sposób na bycie popularnym na Instagramie


Jeśli prowadzisz od dłuższego czasu konto na Instagramie, zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć liczbę obserwujących i lajków. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź, co możesz zrobić, aby Twoje konto zyskało na popularności – a tym samym, możliwe było zarabianie na Instagramie!

Wykorzystaj w odpowiedni sposób hasztagi


Zanim użyjesz hasztagów, upewnij się, że nie są one ani zbyt popularne, ani zbyt rzadkie. Chodzi głównie o to, aby na dany hasztag nie przypadało zbyt wiele zdjęć.

Jeśli korzystasz z najpopularniejszych słów, wówczas z całą pewnością niemożliwe jest, abyś poprawił swoje wyniki popularności. Pamiętaj również, że jeśli publikujesz swoje hasztagi nie wstawiaj ich jako podpis pod zdjęciem. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie hasztagów w komentarzu. Korzyść z takiego rozwiązania jest podwójna – wygląda to dobrze i pozwala innym użytkownikom odnaleźć Twój content.

Czy kupowanie lajków i obserwujących to dobry pomysł?


Jeśli nigdy nie słyszałeś o kupnie lajków i obserwujących, musisz wiedzieć, że, abyś mógł zyskać na popularności, powinieneś skorzystać z zaufanych stron, które oferują prawdziwych obserwujących. Kupno przypadkowych obserwatorów to kiepski pomysł. Realne konta obserwujących powinny być powiązane tematycznie z treściami, które Ty prezentujesz. Dzięki temu jesteś nie tylko wiarygodny, ale i zyskujesz na popularności.

To szczególnie ważne, gdy prowadzisz jakiś biznes i promujesz się na Instagramie. Jeżeli jesteś na początku przygody z Instagramem kupno lajków i obserwujących pozwoli Ci na wybicie się spośród innych początkujących, którzy niestety giną w tłumie i prawdopodobnie nigdy nie będą mieli szansy na zyskanie popularności i co za tym idzie, korzyści finansowych.

Pamiętaj jednak, o tym, co już było powiedziane powyżej – staraj się kupować takie lajki i obserwujących, które są powiązane z kontami realnych osób i są spójne z tym, co Ty prezentujesz. Miej również na uwadze to, aby po zakupie lajków i obserwujących, zlecenie zostało szybko zrealizowane. Od momentu zakupu na Twoje konto w przeciągu około 15-20 minut powinny trafić lajki i obserwujący, za których zapłaciłeś.

Systematycznie zwiększaj content


Oprócz tego, że kupiłeś lajki i obserwujących oraz używasz w odpowiedni sposób hashtagów, swoją popularność możesz podnieść dzięki systematycznemu zwiększaniu contentu. Codziennie powinieneś publikować mniej więcej jedno, dwa zdjęcia. To Twoje podstawowe zadanie! Ponadto, powinieneś publikować od 5 do 30 Instagram Stories. Dodatkowo, zadbaj o jedną transmisję codziennie na żywo. Najlepiej jest, gdy odbywa się ona codziennie o tej samej porze, dzięki temu Twoi odbiorcy przyzwyczają się do uczestniczenia w relacji oraz możliwe będzie dołączenie do niej coraz to nowej, większej liczby użytkowników. Stała godzina transmisji jest rytuałem – przyzwyczaj odbiorców do tego! Jeżeli prowadzisz firmę, pozwól Twoim użytkownikom na podgląd nowych produktów. Nie zawsze też musisz wrzucać zdjęcia, czasem chwytliwy, interesujący, czy zabawny cytat zbiera dużo więcej lajków niż zdjęcie Twojego lunchu ( chyba, że promujesz bar lub restaurację – wówczas zrozumiałym jest, że musisz wrzucać tego typu treści! ).

Przygotuj niektóre materiały wcześniej – działaj z głową!


Jeśli Twoja popularność na Instagramie utknęła w martwym punkcie, a Ty dokonałeś już zakupu lajków i obserwujących na Polskielajki.pl, powinieneś zastanowić się czy Twoja działalność ma odpowiednią strategię. Może wrzucasz zdjęcia zbyt chaotycznie? Nie trzymasz się stałych pór transmisji lub prezentowane przez Ciebie treści są niespójne? Wobec tego, powinieneś już wcześniej o tym pomyśleć!

Przygotuj zawczasu cytaty, zdjęcia produktów lub inne treści, które wstawisz wówczas, gdy będziesz zajęty czymś innym niż robieniem zdjęć na Instagrama. Przede wszystkim musisz trzymać się swojego contentu – bez tego tracisz wyrazistość i wydajesz się być mało ciekawy!
Wprowadź powyższe rady w czyn i zyskaj na popularności – sprawdź, jak kupno lajków i obserwujących wspomaga Twoje działania i przynosi Ci zyski!

Dodaj komentarz